KONST / Litografier / Litografi 11709093
nr 1170 9093
Litografi
Oidentifierad konstnär, signerad och numrerad 68/125
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:10:20
6/3 00:11:54
19 mar